6 Raumar-løpere klare for helgens hovedløp
31 juli 2020
6 av våre mest ivrige ungdommer stiller på årets hovedløp i regi av Østmarka . På lørdag er det langdistanse med arena i tilknytning til SNØ, mens søndagens sprint går i Lørenskog «sentrum».
Even Engh, Alvin Andersen Maribo, Gjermund Taje Skeie, Kevin Rommetvedt og Håvard Eik utgjør en flott Raumar-kvintett i H15 mens Emma Ailin Skårbø stiller i D14 (hun løper kun sprinten).

På grunn av smittevernhensynet lar det seg dessverre ikke gjøre å møte opp som publikum på årets «nærarrangement», men alt kan følges live her: http://www.liveresultater.no/livesider/livesenter.php?arr=775
Arrangementet fortsetter med o-landsleir fram til tirsdag (dog med hjemme-overnatting for vår krets i år)! H15-gutta er klare 🙂
Vi ønsker alle sammen lykke til!!!
Diskusjon
Rekrutttrøyer med Raumar rekrutt på ryggen er bestillt separat, jf kom...
Pål Kogstad Næss om Diskusjon
Bytte av leverandør til Trimtex
Øistein Fagerli Næss om Raumar klubbtøy i nettbutikk er klar for bestilling!
Hei! Er det noen spesiell grunn til at utseendet endres nok en gang?
Dagny I. Lysaker om Raumar klubbtøy i nettbutikk er klar for bestilling!
Jeg ser på EOL sin hjemmeside at det er Raumar karusell 19.mai. Det er...
Jan Sveen om Diskusjon
Send påmelding til ingrid.rapp@siemens.com
Anders Kronberg om Innkalling til styrerådsmøte i Raumar