Raumar karusell 2018

18 juni 2018
Dato Løp Klubb Ansvarlig arrangør Kart Merket fra Samlingsplass
11.04.2018 Sprint 11 UOL Tommy Skårbø

tommyas@online.no

466 84 543

Skogmo Fv 174, øst for Jessheim Skogmo skole
18.04.2018 Sprint 21 EOL Øystein Bieltvedt Skeie

oystein.skeie@gmail.com

984 76 313

Vilberg Fv 181, Sundet (Eidsvoll sentrum) Eidsvoll vgs
25.04.2018 Sprint 31 GOL Ståle Sønsterudbråten

staale@raumar.net

930 45 883

Ask Fv 120, Ask Gjerdrum ungdomsskole
02.05.2018
09.05.2018 Karusell 1 EOL Einar M. Often

emoften@gmail.com

911 04 577

Bergermoen E6 ved Dal-krysset  Sessvollvegen
16.05.2018
23.05.2018 Karusell 2 – WOD UOL Terje Bråten

terjebraat@gmail.com

908 87 404

Nordbytjernet Fv 454, Jessheim Nordbytjernet
30.05.2018 Karusell 3 – «Drømmemila»2 EOL Lars Saxhaug

lsaxhaug@online.no

918 64 153

Råholt Skog Fv 501, Råholt Råholt skole
06.06.2018 Karusell 4 GOL Pål Kogstad Næss

pal.kogstad.nass@gmail.com

951 57 363

Kulsrudfjellet Fv 120, Ask A-brua
10.06.2018 (SØ) Karusell 5 – Klubbmesterskap3 UOL Kari K. Hovind

kari.k.hovind@gmail.com

970 25 119

Skogmo Fv 174, øst for Jessheim Skogmo skole
20.06.2018 Sommer 14 HOL Arne Tømta

arne@tomta.no

997 38 610

Moen/Hurdal sentrum Fv 180, Hurdal Torg Hurdal Verk Folkehøyskole
27.06.2018 Sommer 24 GOL Øystein Rapp

oystein.rapp@gmail.com

971 27 460

Brådalsfjellet Fv 120, Ask Kniplia
04.07.2018
11.07.2018
18.07.2018
25.07.2018
01.08.2018 Sommer 34 UOL Odd Sletten

sollia11@online.no

992 02 496

Aurtjern Fv 462, Østli (Sessvollmoen militærleir) Aurtjern
08.08.2018 Sommer 44 FIL Torunn Hoel

torunn.hoel@sorum.kommune.no

928 56 612

Sørlifjellet Fv 171 Haldenvegen mellom Knatten og Lørenfallet Dammyra skytebane
15.08.2018 Karusell 6 GOL Robert Øksnes

robert.oksnes@gmail.com

924 96 508

Eltonåsen Fv 120, Eltonåsen Eltonåsen skole
22.08.2018 Karusell 7 UOL Gunnar Fosstveit

famfosstveit@gmail.com

934 24 642

Åsmarka Fv 174, Gystad Rambydalen
29.08.2018 Karusell 8 GOL Geir Elvhaug

geir@elvhaug.no

915 96 090

Åsgreina Fv 120, Eltonåsen Kringler Slattum
05.09.2018 Karusell 9 EOL Tor Strand

tor.strand@infratek.no

934 18 153

Staviåsen Fv 180 Østre Hurdalsveg ved E6 Skistua
12.09.2018 Karusell 10 NOL Knut Engen

knut-engen@hotmail.com

971 16 341

Hvamsåsen Fv 477 Hvamsmovegen Badstudalen
19.09.2018 Karusell 11 GOL Anders Kronberg

anders.kronberg@live.no

45403333

Buvannet Fv 120, Ask Kogstadvangen
26.09.2018
03.10.2018
10.10.2018 Natt5 UOL Terje Bråten

terjebraat@gmail.com

908 87 404

Nordbytjernet Fv 454, Jessheim Nordbytjernet

1 Sprintkarusell. Teller ikke med i Raumar o-karusell.

2 «Drømmemila» sprint.

3 Klubbmesterskap Raumar.

4 Sommerkarusell, forenklet arrangement. Teller ikke med i Raumar o-karusell.

5 Nattløp, teller ikke med i Raumar o-karusell.

??? Ikke avklart.

 

Raumar o-karusell

Start
Fri start mellom 18:00 – 19:00

Påmelding
Påmelding på samlingsplass. Ta med egen Emit-brikke.  Noen utlånsbrikker tilgjengelig.

Startkontingent
Medlemmer av Raumar eller et av lokallagene: Gratis
Ikke medlem (Betales kontant på løpet): kr 30

Resultater
Resultater og strekktider legges ut i Eventor

Premiering
Merke/plankett ved 1, 3, 5, 10, 15,.. år. (deltatt på minst 7 av 12 løp)

Løyper Raumar o-karusell

Løype Løype Vanskelighetsgrad Klasser
Lett 1,5 km N Nybegynner
Kort 2,5 km C D/H kort
Mellom 3,5 km B D/H mellom
Lang 4,5 km A D/H lang