Resultater løp 3 – 2011
Resultater Raumarkarusell 26
. mai 2011 – Ullensaker o-lag
Kart: Åsmarka
Løype 2,2 km (N) | Klubb | Tid | |
Sigurd Skår | Nes | 57:19 | |
Kristine Tveit | Ullensaker | 39:29 | |
Gry Tveit | Ullensaker | 39:33 | |
Pernille Sønsterudbråten | Gjerdrum | 42:12 | |
Mikkel Aanes Haugen | Frogner | 30:09 | |
Anette Thorvildsen | Ullensaker | 33:42 | |
Sigrid Sedin | Ullensaker | 42:02 | |
Herman Sedin | Ullensaker | 42:25 | |
Audun Børke | Frogner | 32:35 | |
Løype 2,6 km Herrer | Klubb | Tid | |
1 | Andreas Sedin | Ullensaker | 31:02 |
2 | Tom Eivind Sørensen | Ullensaker | 40:15 |
3 | Bjørn Tore Sørensen | Ullensaker | 42:25 |
4 | Knut Hexeberg | Frogner | 43:44 |
5 | Jan Gunnar Løvli | Hurdal | 58:28 |
6 | Ove Werner | Eidsvoll | 69:09 |
7 | Jens Kristian Nyerrød | Nes | 72:37 |
Løype 2,6 km Damer | Klubb | Tid | |
1 | Mathilde Sønsterudbråten | Gjerdrum | 22:54 |
2 | Kirsten Daae Wiig | Ullensaker | 31:46 |
3 | Maria Hexeberg | Frogner | 43:39 |
4 | Bente Aarhus | Nes | 45:06 |
5 | Berit Saxhaug | Eidsvoll | 52:39 |
6 | Mari Støverud Beitnes | Ullensaker | 62:07 |
7 | Karen Marie Nyerrød | Nes | 72:33 |
Løype 3,6 km Herrer | Klubb | Tid | |
1 | Bjørn Børke | Frogner | 40:09 |
2 | Amund Hoel | Frogner | 45:10 |
3 | Ivar Andre Ryttervold | Frogner | 54:09 |
4 | Mads Aanes Haugen | Frogner | 57:17 |
5 | Jan Tore Gundersen | Eidsvoll | 60:03 |
6 | Erik Hoel | Frogner | 61:03 |
7 | Lars Risebrobakken | Ullensaker | 62:44 |
8 | Lars Saxhaug | Eidsvoll | 63:19 |
9 | Ivar Monsrud | Nes | 67:39 |
10 | Johnny Flatmo | Nes | 84:04 |
Løype 3,6 km Damer | Klubb | Tid | |
1 | Tiril Ruud Bråten | Ullensaker | 46:08 |
2 | Ida Flatmo Engen | Nes | 53:48 |
3 | Marte Hexeberg | Frogner | 65:06 |
4 | Emilie Johanne Hagen | Gjerdrum | 77:35 |
Løype 4,5 km Herrer | Klubb | Tid | |
1 | Knut Engen | Nes | 58:47 |
2 | Arnstein Andreassen | Frogner | 72:11 |
3 | Tore Lund | Gjerdrum | 106:38 |
Hauk Folke Nilsen | Eidsvoll | brutt | |
Løype 4,5 km Damer | Klubb | Tid | |
1 | Dagny Lysaker | Gjerdrum | 67:32 |
2 | Vilde Kinneberg | Gjerdrum | 74:20 |
3 | Karoline Sønsterudbråten | Gjerdrum | 77:13 |
4 | Lene Kinneberg | Gjerdrum | 78:15 |
Synnøve Støverud Beitnes | Ullensaker | brutt | |
Løype 6 km Herrer | Klubb | Tid | |
1 | Brage Ekroll Jahren | Ullensaker | 86:45 |
Sondre Ruud Bråten | Ullensaker | brutt |
Løypelegger: Asle Jahren
Øvrige arrangører: Kari Kamstrup Hovind, Brage Ekroll Jahren, Marianne Risebrobakken, Tron Erik Hovind og Anne Catherine Ekroll
Diskusjon
Rekrutttrøyer med Raumar rekrutt på ryggen er bestillt separat, jf kom...
Pål Kogstad Næss om Diskusjon
Bytte av leverandør til Trimtex
Øistein Fagerli Næss om Raumar klubbtøy i nettbutikk er klar for bestilling!
Hei! Er det noen spesiell grunn til at utseendet endres nok en gang?
Dagny I. Lysaker om Raumar klubbtøy i nettbutikk er klar for bestilling!
Jeg ser på EOL sin hjemmeside at det er Raumar karusell 19.mai. Det er...
Jan Sveen om Diskusjon
Send påmelding til ingrid.rapp@siemens.com
Anders Kronberg om Innkalling til styrerådsmøte i Raumar