Resultater løp 4, Klubbmesterskap og Tour d’O
Løpsleder/ tidtager: Øystein Rapp
Løypelegger: Yngvar Christiansen
Medhjelper/ sekretariat: Ståle Sønsterudbråten
Ekstra lang løype – A – 6,4 km
H17-
1 Håvard Haga GOL 43.27
2 Eirik Rustad GOL 44.14
3 Øyvind Lund GOL 49.58
4 Anders Haga GOL 51.59
5 Trygve Tømta HOL 52.13
6 Eivind Aardal NTNUI 59.29
7 Brage Ekroll Jahren UOL 68.45
8 Tor Arve Strand EOL 87.46
Ottar Larsen UOL Brutt
Lang løype – A – 4,7 km
D17-
1 Anne Grethe Rustad GOL 53.31
2 Line Maria Haugen Melby GOL 56.56
3 Linda Engen NOL 60.37
D 15-16
1 Tiril Ruud Bråten UOL 56.22
2 Synne Eide Rapp GOL 60.35
H15-16
1 Mads Aanes Haugen FIL 58.17
2 Andreas Sedin UOL 70.45
Lars Risebrobakken UOL Brutt
Bjørnar Brevik GOL Brutt
H40
1 Bent Skatvedt UOL 66.48
H50
1 Tor Strand EOL 48.06
2 Tron Erik Hovin UOL 57.10
3 Bjørn Haga GOL 58.09
4 Tore Lund GOL 74.48
Mosjon Lang
1 Arne Tømta HOL 60.15
Mellom lang løype – B – 3,2 km
D40
1 Ingrid Eide Rapp GOL 35.59
2 Heidi Sønsterudbråten GOL 45.15
3 Astrid Brevik GOL 60.01
H60
1 Per Aas EOL 38.20
2 Jan Tore Gundersen EOL 40.13
3 Odd Gundersen EOL 49.25
H70
1 Hans Larsen GOL 57.16
2 Ivar Monsrud NOL 65.44
3 Jan Løvli HOL 68.07
D50
1 Ida Engen NOL 42.09
Mosjon
1 Øystein Haugen FIL 42.37
Kort løype C – 2,3 km
H13-14
1 Henning Husmo UOL 28.37
2 Kasper Sørberg FIL 31.51
Emil Strand EOL Brutt
D13-14
1 Mathilde SønsterudbråtenGOL 27.37
2 Thea Sørberg FIL 42.37
3 Berit Horvei FIL 75.42
H11-12
1 Audun Børke FIL 75.29
2 Anders Horvei FIL 75.36
Henrik Hodø UOL Deltatt
Gaute Fosstveit UOL Fullført
D11-12
1 Anna Austad Sveen NOL 45.39
2 Sigrid Sedin UOL 55.39
D60
1 Bente Aarhus NOL 56.10
H85
1 Ove Werner EOL 39.31
Mosjon kort
1 Gunnar Fosstveit UOL 47.55
Nanna Bergan FIL Fullført
Tina Bjørnstad EOL Brutt
Nybegynner-/ rekruttløype 1,7 km
Pernille SønsterudbråtenGOL 18.25
Halvor Løvli HOL 24.00
Nora Sørberg FIL 37.10
Henny Børke FIL 36.18
Hallgeir Brevik GOL 26.34
Alvin Andersen Maribo EOL 34.35
Berit B.Bogstad UOL 23.49
Mari Forshaug FIL 43.01
Simen Saxhaug EOL 21.39
Henrik Braathe GOL 46.57
Andreas Kastell GOL 40.22
Marius Wold Andresen GOL 46.29
Hanna Kastell GOL 41.45
Iver Laache UOL 23.39
Julie Lian FIL 37.49
Sunniva Hoff Olsen FIL 38.24
Oscar Westgaard FIL 39.22
Henrik Aass Hætta UOL 31.18
Tore Onarheim Svendsen UOL 27.30
Erlend B
. Bogstad UOL 28.58
Herman Sedin UOL 29.19
Maja Nyhus Aas UOL 28.31
Mathilde Sanders UOL 29.39
Brage Fosstveit UOL 38.30
Andreas Ruud FIL 29.08
Milla Bjervig UOL 25.44
Lone V
. Haugen Losgaard UOL 25.47
Diskusjon
Rekrutttrøyer med Raumar rekrutt på ryggen er bestillt separat, jf kom...
Pål Kogstad Næss om Diskusjon
Bytte av leverandør til Trimtex
Øistein Fagerli Næss om Raumar klubbtøy i nettbutikk er klar for bestilling!
Hei! Er det noen spesiell grunn til at utseendet endres nok en gang?
Dagny I. Lysaker om Raumar klubbtøy i nettbutikk er klar for bestilling!
Jeg ser på EOL sin hjemmeside at det er Raumar karusell 19.mai. Det er...
Jan Sveen om Diskusjon
Send påmelding til ingrid.rapp@siemens.com
Anders Kronberg om Innkalling til styrerådsmøte i Raumar