Raumar har fått nye hjemmesider på idrettenonline: https://raumar.idrettenonline.no/

Hjem > Nyheter > Bortimot 100 stykker på Kick-Off

Bortimot 100 stykker på Kick-Off

3 april 2014

Raumar Kick off 2 
. april 2014 001Det var full fart både med pølsespising og løping mellom poster når vi hadde Kick-Off på Hovin Skole på onsdag. Bortimot 100 deltagere møtte opp, og her var det både store og små, besteforeldre, sjåfører, nybegynnere og medaljevinnere fra junior- og senior-Norgesmesterskap! Seniorene Eirik, Anders, Håvard og Torben fiksa løp for de andre, mens andre varma grillen og pølsene! SportImport solgte over 15par sko, flere kompass og noen hodelykter, og 360helse kunne fortelle at de var fornøyde med å ha Raumar som sammarbeidspartner. Vi i Raumar er også veldig fornøyde med både SportImport og 360helse!
På neste side kan du se noen bilder fra Kick-Off

 

 

Vister var fornøyd med pølsene!

Vister var fornøyd med pølsene!

Erik hadde kontroll!

Erik hadde kontroll!

 

 

 

 

 

 

 

En av de fire sløyfene

En av de fire sløyfene (trykk for å få det større)

 

 

 

Hva gjør en naprapat? Kari var forsøkskanin

Hva gjør en naprapat? Kari var forsøkskanin for 360helse

Raumar Kick off 2 . april 2014 016

 

 

 

 

 

Pernille og Thea sammenligner strekktider

Pernille og Thea sammenligner strekktider

Klubbens nye leder Bent Skatvedt prøvde seg på suupersprinten!

Klubbens nye leder Bent Skatvedt prøvde seg på suupersprinten!

Tags:

Kommentarer er stengt