Oda og Anita løper Dølauka
2 juli 2011
Dølauka arrangeres i Nord-Østerdalen i helga
. Fredagens sprint, Dølasprinten, går fra Savalen skiarena – også kjent for skøyteløp og et hotell som driftsleder Narvestad tok velfortjent ferie på
. Mellomdistansen lørdag er lagt nærmere Folldal og langdistansen søndag går like ved Alvdal
.
Raumar.net følger det tradisjonsrike arrangementet fra Romerike og kommer med daglige resultatoppdateringer som taler for seg selv
. Oppdatert etter søndagens løp. Oda vant oppskriftsmessig.
Resultater fredag:
Resultatliste D21 Løypelengde: 2,17 KM Antall poster: 14 | Return |
Plass | Navn | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
1 | Wennemo,Oda | Raumar Orientering | 16:39 + 00:00 |
2 | Isachsen,Marit | Asker SK | 20:59 + 04:20 |
3 | Vefsnmo,Hanne | NTNUI | 22:28 + 05:49 |
4 | Engebakken,Anne Berit | Vingelen IL | 22:35 + 05:56 |
5 | Helgemo,Siri | Gaula, OL | 23:37 + 06:58 |
Resultatliste D45 Løypelengde: 1,96 KM Antall poster: 13 | Return |
Plass | Navn | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
1 | Bordal,Anne Marit | Ringsaker Orienteringklubb | 16:39 + 00:00 |
2 | Östlund,Karina | IFK Moras OK | 18:40 + 02:01 |
3 | Mikkelsplass,Marit | Nesbyen IL | 19:16 + 02:37 |
4 | Wennemo,Anita | Raumar Orientering | 19:33 + 02:54 |
5 | Tangen,Maykristin | Ringsaker Orienteringklubb | 19:38 + 02:59 |
6 | Berg,Birgit Wikan | Nord-Østerdal OK | 20:02 + 03:23 |
7 | Bjergaard,Anne Marit | Nydalens SK | 20:37 + 03:58 |
8 | Dåsnes,Ragnhild | Os IL | 20:44 + 04:05 |
9 | Forbord,Hilde | Malvik IL | 21:14 + 04:35 |
10 | Narum,Kjersti | Vallset/Stange, OL | 21:17 + 04:38 |
11 | Schjelderup,Helen Margrethe | Nord-Østerdal OK | 22:29 + 05:50 |
12 | Nilsgård,Britt Laila | Røros IL | 24:06 + 07:27 |
13 | Bolstad,Ragnhild | Rena IL | 51:41 + 35:02 |
Resultater lørdag:
Resultatliste D21 Løypelengde: 4,6 KM Antall poster: 11 | Return |
Plass | Navn | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
1 | Wennemo,Oda | Raumar Orientering | 44:04 + 00:00 |
2 | Isachsen,Marit | Asker SK | 45:56 + 01:52 |
3 | Helgemo,Siri | Gaula, OL | 49:22 + 05:18 |
4 | Vefsnmo,Hanne | NTNUI | 52:33 + 08:29 |
DNS | Sigrid Grande,Klyve | NTNUI |
Resultatliste D45 Løypelengde: 3,5 KM Antall poster: 9 | Return |
Plass | Navn | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
1 | Bordal,Anne Marit | Ringsaker Orienteringklubb | 29:18 + 00:00 |
2 | Bjergaard,Anne Marit | Nydalens SK | 32:25 + 03:07 |
3 | Wennemo,Anita | Raumar Orientering | 37:15 + 07:57 |
4 | Mikkelsplass,Marit | Nesbyen IL | 39:24 + 10:06 |
5 | Narum,Kjersti | Vallset/Stange, OL | 39:28 + 10:10 |
6 | Dåsnes,Ragnhild | Os IL | 39:32 + 10:14 |
7 | Berg,Birgit Wikan | Nord-Østerdal OK | 40:17 + 10:59 |
8 | Tangen,Maykristin | Ringsaker Orienteringklubb | 40:44 + 11:26 |
9 | Forbord,Hilde | Malvik IL | 42:11 + 12:53 |
10 | Schjelderup,Helen Margrethe | Nord-Østerdal OK | 43:06 + 13:48 |
11 | Nilsgård,Britt Laila | Røros IL | 44:40 + 15:22 |
12 | Bolstad,Ragnhild | Rena IL | 45:14 + 15:56 |
13 | Svegård,Hanne | Byåsen IL | 56:55 + 27:37 |
DNS | Tenge,Ingrid | Ås-UMB Orientering |
Resultater søndag (Anita løp ikke):
Resultatliste D21 Løypelengde: 12,67 KM Antall poster: 22 | Return |
Plass | Navn | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
1 | Wennemo,Oda | Raumar Orientering | 1:55:29 + 00:00 |
2 | Vefsnmo,Hanne | NTNUI | 2:25:23 + 29:54 |
3 | Isachsen,Marit | Asker SK | 2:31:43 + 36:14 |
4 | Thygesen,Janne | Ganddal IL | 3:02:56 +1:07:27 |
Diskusjon
Rekrutttrøyer med Raumar rekrutt på ryggen er bestillt separat, jf kom...
Pål Kogstad Næss om Diskusjon
Bytte av leverandør til Trimtex
Øistein Fagerli Næss om Raumar klubbtøy i nettbutikk er klar for bestilling!
Hei! Er det noen spesiell grunn til at utseendet endres nok en gang?
Dagny I. Lysaker om Raumar klubbtøy i nettbutikk er klar for bestilling!
Jeg ser på EOL sin hjemmeside at det er Raumar karusell 19.mai. Det er...
Jan Sveen om Diskusjon
Send påmelding til ingrid.rapp@siemens.com
Anders Kronberg om Innkalling til styrerådsmøte i Raumar