Resultater løp 7 2011
Raumarkarusell Kniplia P25 15. september 2011
Klasse: D10-12(LETT-N) | ||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | |
1. | Hedda Skaset | ULLEnsaker OL | 20:52 | |
Klasse: D10-12(C-NIVÅ) | ||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | |
1. | Maren Hexeberg | Gjerdrum OL | 44:02 | |
2. | Maria Hexeberg | Gjerdrum OL | 44:11 | |
Klasse: D13-14(B-NIVÅ) | ||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | |
1. | Marte Hexeberg | Gjerdrum OL | 27:33 | |
Klasse: D17-34(KORT-A) | ||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | |
1. | Line Maria haugen Melby | Gjerdrum OL | 40:32 | |
2. | Dorothea Schulze | NILU | 54:04 | |
Klasse: D35-44(KORT-A) | ||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | |
1. | Rikke Gåsholt | UiO | 1:13:04 | |
Klasse: D60-64(EKORT-A) | ||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | |
1. | Marit Vågsnes | OUS BIL | 48:10 | |
2. | Kirsti Blomdal | LØRENSKOG KOMM | 1:21:43 | |
Klasse: D65-69(EKORT-A) | ||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | |
1. | Anne Sjønnesen | NITTEDAL | 1:03:28 | |
Klasse: D70-74(EKORT-A) | ||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | |
1. | Unni Drage | Aker Solutions | 39:59 | 39 |
2. | Anne Lise Øfsthus | Asker SK | 52:45 | |
Klasse: H10-12(LETT-N) | ||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | |
1. | Audun Børke | Frogner IL | 24:01 | |
2. | Brage Fosstveit | Nittedal | 44:46 | |
Klasse: H10-12(C-NIVÅ) | ||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | |
1. | Audun Brevik | Gjerdrum OL | 37:14 | |
Klasse: H13-14(B-NIVÅ) | ||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | |
1. | Anders Haga | Gjerdrum OL | 17:22 | |
2. | Amund Hoel | Frogner IL | 18:20 | |
3. | Bjørnar Brevik | Gjerdrum OL | 23:59 | |
Klasse: H35-44(LANG-A) | ||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | |
1. | Magne Omestad | Blom | 39:45 | |
2. | Trond Lund | Asker Skiklubb | 47:24 | 249 |
3. | Svein Nygård | Norges Bank BIL | 50:24 | |
4. | Bjørn Børke | Frogner IL | 50:36 | |
5. | Martin Veastad | Thales | 51:58 | |
6. | Tor Ringstad | Cisco | 52:09 | |
7. | Lasse Nederhoed | NRK | 53:52 | |
8. | Morten Sørum | Gjerdrum OL | 57:00 | |
Klasse: H45-49(MELLOM-A) | ||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | |
1. | Kjetil Sverdrup-Thygeson | FBI | 47:49 | |
2. | Øyvind Grandum | FFI | 1:07:53 | |
Klasse: H50-54(MELLOM-A) | ||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | |
1. | Bjørn Solbergseter | BILPOST | 33:39 | |
2. | Rune Teigland | Aas-Jakobsen | 38:03 | |
3. | Erik Hoel | Frogner IL | 38:13 | |
4. | Ove Martinsen | Leithe&Christiansen | 39:57 | |
5. | Martin Granly | Lillomarka O-lag | 39:59 | |
6. | Pål Woldstad Hanssen | BDO BIL | 47:12 | |
Klasse: H55-59(KORT-A) | ||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | |
1. | Dag Haugland | Oslo kommune BIL | 43:55 | |
2. | Bård Natvig | Universitetet i Oslo BIL | 48:01 | |
3. | Jon Foss | Friskis&Svettis | 1:00:23 | |
Klasse: H60-64(KORT-A) | ||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | |
1. | Juul Sverre Stener | OPIL | 47:07 | |
2. | Egil Huseth | Kamp Vestheim | 49:33 | |
3. | Per Nermo | COWI BIL | 55:34 | |
4. | Øyvin A . Brøymer |
Intertrade Shipping | 1:00:46 | |
5. | Reidar Kierulf | RKP | 1:01:36 | |
6. | Magne Osmundsen | NILU | 1:04:16 | |
Klasse: H65-69(EKORT-A) | ||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | |
1. | Ivar Strømstad | Raumar | 35:24 | 39 |
2. | Knut Tore Solheim | FUGRO | 38:40 | |
3. | Oddvar Hagen | Alcatel-Lucent BIL | 41:46 | 39 |
4. | Erik Haugros | LØRENSKOG KOMM | 43:10 | 39 |
5. | Per Haugen | NEDERMAN | 46:21 | |
6. | Øystein Frøiland | OSLO LÆRERNE | 1:21:23 | |
Klasse: H70-74(EKORT-A) | ||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | |
1. | Jon C. Fougner | FUGRO | 39:36 | |
2. | Sven Erik Rognes | Universitetet i Oslo | 40:20 | |
3. | Bjørn Gunnerød | Asker Skiklubb | 44:44 | |
4. | Eyvind Aas | GEOFORM | 49:40 | |
4. | Arne Øfsthus | FUGRO | 49:40 | |
Klasse: H75-79(EKORT-A) | ||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | |
1. | Tor Drage | Aker Solutions | 38:45 | 39 |
2. | Arne Chr Scheie | PRIVAT | 44:44 | 39 |
3. | Per Gjermo | Asker SK | 46:19 | |
4. | Tor E. Henriksen | Lillomarka OL | 57:07 | |
5. | Ingvald Sevaldson | PERMAKEM | 58:18 | |
6. | Magne Grande | FBI | 1:08:10 | |
7. | Jan Gunnar Løvli | Hurdal | 1:22:36 | |
DSQ | Arnfinn Sjønnesen | Nittedal | 40:57 | 43 47 44 |
Klasse: H80-(EKORT-A) | ||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | |
1. | Kjell Kristian Teigland | Privat | 46:13 | 39 |
2. | Helge Monsrud | Raumar O-Lag | 51:00 | |
3. | Bjørn Larsson | Lillomarka O-lag | 1:01:15 | |
Klasse: NÅ(ÅPEN-N) | ||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | |
1. | Daniel Eilertsen | Gjerdrum OL | 33:23 | |
2. | Hallgeir Brevik | Gjerdrum OL | 33:33 | |
Klasse: CÅ(C-NIVÅ) | ||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | |
1. | Bjørnar B | Gjerdrum | 21:45 | |
Klasse: ÅM(MELLOM-A) | ||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | |
1. | Hallvard Gisnås | NILU | 1:15:38 | |
Klasse: ÅL(LANG-A) | ||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | |
1. | Yngvar Christiansen | Raumar | 41:19 | |
2. | Vetle Christiansen | Raumar | 42:13 |
Send inn korreksjon | |
Sist oppdatert: | 15 september 2011, 21:59:28 |
Arrangør: | OBIK Orientering |
Antall deltagere: | 71 |
Antall startet: | 71 |
3196ms
Diskusjon
Rekrutttrøyer med Raumar rekrutt på ryggen er bestillt separat, jf kom...
Pål Kogstad Næss om Diskusjon
Bytte av leverandør til Trimtex
Øistein Fagerli Næss om Raumar klubbtøy i nettbutikk er klar for bestilling!
Hei! Er det noen spesiell grunn til at utseendet endres nok en gang?
Dagny I. Lysaker om Raumar klubbtøy i nettbutikk er klar for bestilling!
Jeg ser på EOL sin hjemmeside at det er Raumar karusell 19.mai. Det er...
Jan Sveen om Diskusjon
Send påmelding til ingrid.rapp@siemens.com
Anders Kronberg om Innkalling til styrerådsmøte i Raumar