Resultater løp 7 2011

Raumarkarusell Kniplia P25 15. september 2011

Klasse: D10-12(LETT-N)
Plass Navn Klubb Tid  
1. Hedda Skaset ULLEnsaker OL 20:52
Klasse: D10-12(C-NIVÅ)
Plass Navn Klubb Tid  
1. Maren Hexeberg Gjerdrum OL 44:02
2. Maria Hexeberg Gjerdrum OL 44:11
Klasse: D13-14(B-NIVÅ)
Plass Navn Klubb Tid  
1. Marte Hexeberg Gjerdrum OL 27:33
Klasse: D17-34(KORT-A)
Plass Navn Klubb Tid  
1. Line Maria haugen Melby Gjerdrum OL 40:32
2. Dorothea Schulze NILU 54:04
Klasse: D35-44(KORT-A)
Plass Navn Klubb Tid  
1. Rikke Gåsholt UiO 1:13:04
Klasse: D60-64(EKORT-A)
Plass Navn Klubb Tid  
1. Marit Vågsnes OUS BIL 48:10
2. Kirsti Blomdal LØRENSKOG KOMM 1:21:43
Klasse: D65-69(EKORT-A)
Plass Navn Klubb Tid  
1. Anne Sjønnesen NITTEDAL 1:03:28
Klasse: D70-74(EKORT-A)
Plass Navn Klubb Tid  
1. Unni Drage Aker Solutions 39:59 39
2. Anne Lise Øfsthus Asker SK 52:45
Klasse: H10-12(LETT-N)
Plass Navn Klubb Tid  
1. Audun Børke Frogner IL 24:01
2. Brage Fosstveit Nittedal 44:46
Klasse: H10-12(C-NIVÅ)
Plass Navn Klubb Tid  
1. Audun Brevik Gjerdrum OL 37:14
Klasse: H13-14(B-NIVÅ)
Plass Navn Klubb Tid  
1. Anders Haga Gjerdrum OL 17:22
2. Amund Hoel Frogner IL 18:20
3. Bjørnar Brevik Gjerdrum OL 23:59
Klasse: H35-44(LANG-A)
Plass Navn Klubb Tid  
1. Magne Omestad Blom 39:45
2. Trond Lund Asker Skiklubb 47:24 249
3. Svein Nygård Norges Bank BIL 50:24
4. Bjørn Børke Frogner IL 50:36
5. Martin Veastad Thales 51:58
6. Tor Ringstad Cisco 52:09
7. Lasse Nederhoed NRK 53:52
8. Morten Sørum Gjerdrum OL 57:00
Klasse: H45-49(MELLOM-A)
Plass Navn Klubb Tid  
1. Kjetil Sverdrup-Thygeson FBI 47:49
2. Øyvind Grandum FFI 1:07:53
Klasse: H50-54(MELLOM-A)
Plass Navn Klubb Tid  
1. Bjørn Solbergseter BILPOST 33:39
2. Rune Teigland Aas-Jakobsen 38:03
3. Erik Hoel Frogner IL 38:13
4. Ove Martinsen Leithe&Christiansen 39:57
5. Martin Granly Lillomarka O-lag 39:59
6. Pål Woldstad Hanssen BDO BIL 47:12
Klasse: H55-59(KORT-A)
Plass Navn Klubb Tid  
1. Dag Haugland Oslo kommune BIL 43:55
2. Bård Natvig Universitetet i Oslo BIL 48:01
3. Jon Foss Friskis&Svettis 1:00:23
Klasse: H60-64(KORT-A)
Plass Navn Klubb Tid  
1. Juul Sverre Stener OPIL 47:07
2. Egil Huseth Kamp Vestheim 49:33
3. Per Nermo COWI BIL 55:34
4. Øyvin A. Brøymer Intertrade Shipping 1:00:46
5. Reidar Kierulf RKP 1:01:36
6. Magne Osmundsen NILU 1:04:16
Klasse: H65-69(EKORT-A)
Plass Navn Klubb Tid  
1. Ivar Strømstad Raumar 35:24 39
2. Knut Tore Solheim FUGRO 38:40
3. Oddvar Hagen Alcatel-Lucent BIL 41:46 39
4. Erik Haugros LØRENSKOG KOMM 43:10 39
5. Per Haugen NEDERMAN 46:21
6. Øystein Frøiland OSLO LÆRERNE 1:21:23
Klasse: H70-74(EKORT-A)
Plass Navn Klubb Tid  
1. Jon C. Fougner FUGRO 39:36
2. Sven Erik Rognes Universitetet i Oslo 40:20
3. Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 44:44
4. Eyvind Aas GEOFORM 49:40
4. Arne Øfsthus FUGRO 49:40
Klasse: H75-79(EKORT-A)
Plass Navn Klubb Tid  
1. Tor Drage Aker Solutions 38:45 39
2. Arne Chr Scheie PRIVAT 44:44 39
3. Per Gjermo Asker SK 46:19
4. Tor E. Henriksen Lillomarka OL 57:07
5. Ingvald Sevaldson PERMAKEM 58:18
6. Magne Grande FBI 1:08:10
7. Jan Gunnar Løvli Hurdal 1:22:36
DSQ Arnfinn Sjønnesen Nittedal 40:57 43 47 44
Klasse: H80-(EKORT-A)
Plass Navn Klubb Tid  
1. Kjell Kristian Teigland Privat 46:13 39
2. Helge Monsrud Raumar O-Lag 51:00
3. Bjørn Larsson Lillomarka O-lag 1:01:15
Klasse: NÅ(ÅPEN-N)
Plass Navn Klubb Tid  
1. Daniel Eilertsen Gjerdrum OL 33:23
2. Hallgeir Brevik Gjerdrum OL 33:33
Klasse: CÅ(C-NIVÅ)
Plass Navn Klubb Tid  
1. Bjørnar B Gjerdrum 21:45
Klasse: ÅM(MELLOM-A)
Plass Navn Klubb Tid  
1. Hallvard Gisnås NILU 1:15:38
Klasse: ÅL(LANG-A)
Plass Navn Klubb Tid  
1. Yngvar Christiansen Raumar 41:19
2. Vetle Christiansen Raumar 42:13

 

Send inn korreksjon
Sist oppdatert: 15 september 2011, 21:59:28
Arrangør: OBIK Orientering
Antall deltagere: 71
Antall startet: 71

3196ms

 

  1. Ingen kommentarer enda.