59 startende på Klubbmesterskapet
Det virker som å legge klubbmesterskapet til en helgedag i vårsesongen var en umiddelbar suksess med hele 59 startende fra Lysdammen i Gjerdrum i går. Når vi i tillegg tar med at Raumar samtidig stilte med 10 deltagere på kretsens O-troll-leir, samt at noen var opptatt med selve klubbmesterskapsarrangementet ser det ut som klubben har et lite oppsving i bredde
.
Ståle hadde lagt fine løyper i variert terreng
. I N-åpen var det 9 løpere som hadde en fin opplevelse ved Lysdammen, i tillegg stilte det 3 i H11-12, og 1 i D11-12
.
I H17- vant Eirik en overlegen seier, og sikret dermed sitt 3. napp i Vandrepokalen og fikk denne til odel og eie
. I D17- var det relativt jevnt. Hanne sikret seieren med et jevnt godt løp hor hun ledet fra 2
only possible following appropriate education, includingcommonly, they appear to derive from various sildenafil dosage.
. post til mål, og sikret et napp i vandrepokalen.
Ellers var det god deltagelse i H15-16 der Øistein fikk til et flott løp og sikret seieren, så nå må Eirik passe seg neste år!
Øvrige klubbmestere ble: H11-12: Alexander, D11-12: Nora, H40: Knut, H50: Anders, D50: Lene, D70: Berit, H60: Tor og H70: Hans.
Resultatene finner du her: http://eventor.orientering.no/Events/ResultList?eventId=8521&groupBy=EventClass
Løypene er også lastet opp i Livelox, søk opp Klubbmesterskap Raumar 2017 her (og legg gjerne inn sporet om du brukte GPS): https://www.livelox.com/
Diskusjon
https://www.livelox.com/Events/Show/48400/Raumar-Open-1-Eltonasen
Eirik om Raumar – open 1, treningsløp fra Eltonåsen skole onsdag 13. mai kl. 18.00
Gratulerer til gutta som nettopp kom inn til en flott premieplass i NM...
Morten V Sørum om 6 Raumar-løpere klare for NM-uka
Gratulerer spesielt til Håvard med uttaket!!! 😀 Lykke til, kjør på!...
ØL om Silje, Eskil og Håvard Haga løper verdenscup og prøve-VM i Østfold i helga
«Same for meg» 😉 Gratulerer til Gøien!
Albert Åberg aka Styggen på ryggen om Stafettgull til Norge og Eskil, flott 6. plass på langdistansen
Kan også legge til at Geir Myhr Øien nå står i historiebøkene som staf...
Skage om Stafettgull til Norge og Eskil, flott 6. plass på langdistansen