Bestilling av klubbtøy
Nå er det igjen mulighet for å bestille klubbtøy i nettbutikken til Kalas
. Dagens sponsorer gjelder fortsatt for en 2-års periode fremover. Alle aktive løpere fra 13 år til senior skal minimum ha en løpsoverdel og en klubbvest med riktige sponsorer.
Nettbutikken er åpnet og den stenger allerede mandag 30.mars kl 2359. Link til nettbutikken og brukernavn finner du nedenfor.
Etterbestillinger vil ikke være mulig etter gitte stengefrist.
Meld deg på og møt opp på Kick-Off 25.mars. Her blir det mulighet for å stille spørsmål om størrelser og se på orienteringstøyet.
Varene leveres hos Terje Bråten (terjebraat@gmail.com – mobil 90887404) ca 15.mai 2014
.
Du kan betale med kredittkort, eller velge Klarna faktura
of therapies may therefore vary from individual towith intraurethral alprostadil sildenafil citrate.
. Ditt kredittkort blir belastet når du bestiller, mens faktura-kjøp aktiveres og utstedes per e-post når varene er levert
.
Nettbutikken finer du på: http://teamservice.original.no Det er i år ny og forbedret nettbutikk, som også er tilgjengelig på mobil og nettbrett!
Brukernavn: raumar2015
Diskusjon
Blir det sånn bestilling av drakter i år?
hei om Diskusjon
https://www.livelox.com/Events/Show/48400/Raumar-Open-1-Eltonasen
Eirik om Raumar – open 1, treningsløp fra Eltonåsen skole onsdag 13. mai kl. 18.00
Gratulerer til gutta som nettopp kom inn til en flott premieplass i NM...
Morten V Sørum om 6 Raumar-løpere klare for NM-uka
Gratulerer spesielt til Håvard med uttaket!!! 😀 Lykke til, kjør på!...
ØL om Silje, Eskil og Håvard Haga løper verdenscup og prøve-VM i Østfold i helga
«Same for meg» 😉 Gratulerer til Gøien!
Albert Åberg aka Styggen på ryggen om Stafettgull til Norge og Eskil, flott 6. plass på langdistansen